تبلیغات

تفنگ بادی دیانا 54 محبوبترین تفنگ بادی در بین هواداران اسلحه های بادی (Diana, Model 54, Airking)

شرکت R.W.S. یکی از بزرگترین شرکتهای تولید تفنگ بادی در جهان می باشد که سابقه تولید فقط مربوط به تفنگهای بادی این شرکت به 120 سال پیش مربوط می شود. البته این شرکت در زمینه های مختلفی از جمله ساخت تفنگ های شکار، ساخت فشنگ و ... نیز فعالیتهای زیادی دارد و می توان گفت یکی از سابقه دارترین و معروفترین شرکتها در زمینه ساخت فشنگ، چاشنی، تفنگهای بادی و شکاری در جهان می باشد. در چند سال گذشته دیانا واقعاً توجه همه دنیا را به خود جلب کرده است و تفنگهایی را ساخته که از نظر طراحی قنداقهای تفنگ بادی و نوع چوب مرغوب مورد استفاده در این تفنگها، قدرت، سرعت و علی الخصوص از همه مهمتر دقت، باور نکردنی می باشد.

 

دیانا 54 نسبت به نوع قنداق به 3 مدل تقسیم می شود و در 3 نوع کالیبر 4.5 و 5.5 و 6.35 تولید می شود.

سرعت این تفنگ برای کالیبرهای مختلف عبارت است از:

در خارج از ایران از این تفنگ برای شکار انواع حیوانات موذی مانند کلاغ، خرگوش، روباه، سنجاب، گورکن، سمور و ... استفاده می شود.

همانطور که از نام لاتین مدل 54 پیداست، لقب سلطان تفنگهای بادی (َAirking) نام گرفته که در جهان از نظر استاندارد حرف اول را می زند. با نگاهی به دیانا 54، درمی یابیم که این مدل شباهتهای بسیاری با برادر خود دیانا 52 دارد و از لحاظ قدرت و سرعت با یکدیگر برابرند ولی دیانا 54 با متحرک کردن سیلندر، باعث دقت بیشتر، آسیب ندیدن قنداق و عقب نشینی (لگد تفنگ) کمتر، باعث دقت بیشتری در تیراندازی شده است.

 

اما اگر شما علاقمند به خرید این مدل تفنگ بادی می باشد، توجه شما را به نکات ذیل جلب می کنم:

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت شرکت دیانا مراجعه نمایید: www.diana-airguns.de

 

دیانا54